Pomoc

D la Państwa przygotowaliśmy jeden z najbardziej rozwijających się serwisów w sieci dotyczących Chomikuj. Do wyboru udostępniamy trzy profesjonalne oferty takie jak: Vouchery, Konta czy Upload. Dzięki serwisowi możecie Państwo pobierać pliki lub dokonywać uploadu plików. Poniżej przedstawiamy opis każdej z usług. Myślimy, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

[highlight]Vouchery[/highlight]

Dzięki Voucherom w łatwy i prosty sposób można pobrać pliki z Chomikuj. Vouchery nie posiadają limitu dobowego na pobierane GB. Jest to jeden z tańszych sposobów na pobieranie plików z Chomikuj.

[checklist]

 • Dostęp do historii pobrań.
 • Wznawianie zerwanych pobrań.
 • Łączenie kilku kodów w jeden.
 • Dodawanie na listę pobrań całych folderów.
 • Automatyczna wysyłka kont na adres e-mail wpisany przy płatności.

[/checklist]
[xlist]

 • Brak możliwości korzystania z programu chomikbox.
 • Brak możliwości pobierania plików z folderów/chomików posiadających dostęp na hasło.

[/xlist]

[highlight]Konta[/highlight]

W tym pakiecie dostępny jest nick i hasło do konta na Chomikuj. Na koncie znajdują się punkty, które można wymienić na transfer lub abonament. Sami Państwo decydują, co chcą zrobić z punktami. Wymieniając punkty na abonament można zyskać znacznie więcej GB. Jeśli, to nadal za mało można wymienić punkty na dodatkowy transfer. Dzięki temu, iż na koncie mogą znajdować się zachomikowane pliki, każdego dnia mogą również dochodzić dodatkowe punkty. Jest to nieco droższa oferta ale lepsza, ponieważ pobieranie odbywa się bezpośrednio z Chomikuj.

[checklist]

 • Dostęp do konta z punktami.
 • Można zmienić hasło dostępu.
 • Można pobierać pliki i foldery.
 • Można używać programu chomikbox.
 • Pobieranie bezpośrednio z chomikuj.
 • Można wymieniać punkty na transfer lub abonament.
 • Automatyczna wysyłka na adres e-mail wpisany przy płatności.

[/checklist]

[highlight]Upload[/highlight]

Oferta skierowana do osób mających słabe łącze internetowe w domu. Własne pliki można pobierać bez żadnego dodatkowego transferu. A jeśli poświęci się trochę czasu na rozwój profilu Chomika, bądź reklamę zacznie się dodatkowo zdobywać punkty za pobrania plików. Upload plików możliwy jest na różne serwisy. Szczegóły po uzgodnieniu.


Automatyczna wysyłka

[success]Zamówienia realizowane są automatycznie, 24h na dobę, 365 dni w roku, niezależnie od godziny, nawet w nocy! Po wykryciu wpłaty system automatycznie wysyła dane do logowania na adres e-mail podany przy płatności.[/success]

Pobieranie

[info]Pliki można pobierać na dwa sposoby:
1. Bezpośrednio przez przeglądarkę.
2. Przy pomocy akceleratora pobierania. Są to zewnętrzne programy mające na celu ułatwienia pobierania. Np. JDownloader, Flashget lub IDM. Osobiście polecamy program IDM – Internet Download Manager.

Prędkość pobierania uzależniona jest od „domowego” łącza internetowego. Czasami zdarza się tak, że pobieranie z Chomikuj idzie słabo. Dzieje się tak dlatego, że Chomikuj wprowadza nieraz ograniczenia prędkości przy pobieraniu. Przypominam, że serwis eTransferuj nie gwarantuje żadnej minimalnej, bądź maksymalnej prędkości pobierania. Pobierane pliki są „ściągane” bezpośrednio z serwerów Chomikuj. Serwis eTransferuj nie ma wpływu na prędkość pobierania oraz nie przechowuje plików, które Państwo pobierają.
Pobierane pliki nie mogą się znajdować w folderach na hasło. Plik, musi być w folderze bez hasła.[/info]

Informacja

Jeśli przycisk „Kup Teraz” jest nieaktywny, oznacza to, że dany pakiet na chwile obecną jest niedostępny. Interesują Cię inne pakiety? Zapraszamy do kontaktu. Na pytania odpowiadamy zawsze do 24h! Wszelkie pytania, reklamacje, sugestie proszę przesyłać za pomocą formularza lub na maila. Dane w zakładce Kontakt.